Tallinna Sotsiaalamet: "PALUN ESITADA PEREPLAAN!" Et nagu MIDAAAAA? Pereplaan?- R.K.

Foto: TSENTER


Kuna eelmine mu kirjutis seoses lapsendamisega võeti maha, siis panen umbkaudu sama jutu üles ja seda ka MeWe-sse.

Nimelt, soovisime abikaasaga aastaid tagasi, et mina oleks tema laste ametlik pärisisa. Nõusolek bioloogiliselt isalt oli saadud notariaalselt, ning tema loobus kõikidest kohustustest ja alimentidest. Asjaajamise käigus tõesti sain hooldaja õigused, kuid mitte veel isaks. Sai käidud Tallinna Sotsiaalametis, kus nõuti erinevaid dokumente. 

  • Olgu, käisin perearsti juures tõendit toomas, et olen terve (ega mitte mingi vähihaige surija kohe-kohe), käisin psühhiaatri juures, et olen stabiilne, tõin tõestuseks oma lapsed sotsiaaltöötaja juurde, (kes muide isiklikult isegi uskus ja oli meie poolt). Edasi oli vaja igasugu palgatõendeid ja pangaväljavõtteid stabiilsest sissetulekust. See oli korras. Püsiv töökoht oli isegi üle kekmise.
  • Nüüd nõuti järgmisena (õigemini, see oli taotluse alus) PALUN ESITADA PEREPLAAN! Et nagu MIDAAAAA? Pereplaan? Kuulge, ma olen elanud juba ammu oma perega. Mis plaan?

Ma viisin lapsi hommikuti kooli-lasteaeda, olen igal aktusel või kooli-lasteaia üritusel kohal. Kasvatan neid. Nende oma isa ei maksnud elatusrahasigi.

Olgu, tegime peremudeli plaani neljal A4 lehel ja see ei sobinud ametnikule? Liiga lühike või puudulik. KUULGE, ma kasvatan lapsi iga jumala päev, mitte ainult 9:00-17:00 E-R. Mul tütar on autist ja ma tegelen temaga ka nädalavahetustel ja suve koolipuhkuste ajal. 


JA NÜÜD, mingid vennad saavad tellida omale kaksikud kuskilt välismaalt? 😠😠😠


Ma ei ole kade, ma olen õnnelik, et MINU lapsed peavad mind oma issiks. Punk! 

Mul on kahju neist "ostetud" lastest, kes veel pole elu alustanudki. 

Allikas: Facebook

Kommentaarid